Lanové centrum

Lanové centrum

Přijďte si vyzkoušet zcela nové, v r. 2022 otevřené unikátní lanové centrum, které je součástí Adrenalin parku Jeseníky. Lanový svět plný překážek je určen dětem i dospělým, ke zdolání není třeba zvláštní fyzické síly.

Před vstupem na vybranou trasu Vás instruktor seznámí s pravidly a způsoby jištění. Vstup do lanového centra není věkově nijak omezen, pouze výškou účastníka, která musí být minimálně 130 cm. Do 15 let věku s doprovodem zletilého.

Všechny překážky jsou umístěny mezi vzrostlými stromy, ve výšce cca 4 - 12 m nad zemí a ke zdolání Vám nabízíme 2 trasy:

  1. Nejméně obtížná modrá trasa v prvním patře Vám postaví do cesty překážky, přelezy a houpačky, které zvládnou často i děti kolem 7 let věku, kde si můžou s doprovodem dospělého vyzkoušet svoji odvahu a zručnost. Doba na zdolání dle pokynů - cca 40min.
  2. V druhém patře vybudovaná červená trasa, která je o něco náročnější, s obtížnějšími překážkami. Čas na zdolání červené trasy - cca 60min.
  3. Třetí, černé patro, je pro nejotrlejší, ve výšce cca 12 metrů si vyzkoušíte můj morál a schopnost překonávat svůj strach. Vše ale naprosto bezpečné.
Ceník
Trasa Vstupné / os.

modrá + červená trasa

černá trasa

doprovod instruktora (nevynutitelný)

340,- Kč

390,- Kč

200,- Kč

Fotografie
Adrenalin Park Jeseníky - Lanové centrum
Ke stažení

Přijímáme platební karty.