Atrakce

Dětské lanové centrum

Dětské lanové centrum

Malým návštěvníkům, kteří se nemohou účastnit programu na "vysokém" lanovém centru jsme připravili skvělou možnost v podobě dětského lanového centra.  Všechny děti do 135cm/40kg/8let cm si mohou na 10 překážkách vyzkoušet svou zručnost a odvahu (výška překážek 1-3m). Na délce 130 metrů jsou překážky které budou zároveň zábavou i výzvou.  Speciální samojistící systém zaručuje, že všichni ... (více)

Lanové centrum

Lanové centrum

Přijďte si vyzkoušet zcela nové, v r. 2022 otevřené, lanové centrum, které je součástí Adrenalin parku Jeseníky. Lanový svět plný překážek je určen dětem i dospělým, ke zdolání není třeba zvláštní fyzické síly. Před vstupem na vybranou trasu Vás instruktor seznámí s pravidly a způsoby jištění. Vstup do lanového centra není věkově nijak omezen, pouze výškou ... (více)

Dětské terénní čtyřkolky

Dětské terénní čtyřkolky

Pro děti jsme v našem areálu připravili speciální čtyřkolkovou trať o délce cca 150 m. Na trati lze nalézt všechny prvky, které děti pobaví. Např. jízda lesíkem, krátká rovinka, příp. i jízda v blátě. Trať lze absolvovat na o strojích o objemu 50, nebo 100 ccm (dle věku, váhy a schopností). Samozřejmostí je zapůjčení dětské helmy a po celou dobu jízd přít ... (více)

Paintball

Paintball

Paintball je opravdu báječná zábava! Užijte si tento adrenalinový sport plný napětí, dobrodružství a vzrušení! Budete se opravdu cítit jako voják. Není důležitá pouze fyzická kondice, ale také schopnost se rychle a správně rozhodnout. Pohybujte se v utajení a porazte své "nepřátelé" s dobře promyšlenou týmovou taktikou. Minimální počet pro hru - 6 osob, k ... (více)

Adrenalinová Věž

Adrenalinová Věž

Ceník Obří lanovka 150 Kč / sjezd, 250 Kč / 2 sjezdy Horolezecká stěna 300 Kč / 20 min (pouze lezení vč. jištění) Stěna + lanovka 200 Kč (výlez + sjezd) Bungee trampolína 100 Kč / 5 min 150 Kč / 10 min

Obří lanovka - ZiP line - Adrenalin Park Jeseníky

Obří lanovka - ZiP line - Adrenalin Park Jeseníky

Obří lanovka - moderně ZiP line - je odměnou pro všechny, kteří se rozhodnou zdolat naši novou adrenalinovou věž. Ať už zvolíte nahoru jakoukoliv cestu, budete odměněni nejen jízdou dolů, ale i nádherným výhledem na okolí. Výlez je možno absolvovat pohodlně po žebříku, zábavně po smajlících, síti, nebo horolezecké stěně. Ceník Obří lanovka 150 Kč / 1 sjezd; 250 Kč / 2 sjezdy ... (více)

3D Archery Park - Lukostřelba

3D Archery Park - Lukostřelba

v zimě, v létě...  Jednou v životě se opravdu cítit jako lovec nebo Robin Hood...   Nejstarší adrenalinový sport na světě - lukostřelba. Vhodná od 8 do 99 let... Tělo a duše najdou v tomto sportovním odvětví velmi rychle souhru a vy ucítíte naplno adrenalinový pocit pravého lovce . Nejdříve se naučíte základy tohoto sportu, střelbu na terč a následně vyrazíte na lovec ... (více)

Bungee trampolína

Bungee trampolína

Prý tuto věc vymysleli pro výcvik kosmonautů... Sedák, gumová lana a trampolína, toto vybavení stačí k tomu, aby jste točili vícenasobná salta vpřed, vzad a kdoví co ještě. Zažijte pocit 4 metry vysokých skoků a věřte, že po 5 minutách budete mít dost. Ceník 5 min 100,- Kč 10 min 150,- Kč

Obří houpačka

Obří houpačka

Obří houpačka: Vyzkoušej si vteřinu padat volným pádem z desítimetrové výšky.. Křičení povinné! Tarzanův skok: Zvládneš doskočit na hrazdu? Máš tři pokusy. Pokud se to nepovede, zůstaneš spustíme tě na liáně dolů. Ceník Obří houpačka 200 Kč / skok, 300 Kč / 2 skoky Tarzanův skok 150 Kč / 3 pokusy         ... (více)

Trampolíny

Trampolíny

Tato atrakce je opravdovou zábavou pro malé i velké!!! Máme pro Vás připraveny 2 trampolíny s ochranými sítěmi od německé firmy Jumping Star, každá o průměru 4,3 m. Zde je malý přehled výhod skákání na trampolíně: zlepšení orientace v prostoru a koordinace pohybů minimální zátěž kloubů a zapojení téměř všech svalů (opravdu pro všechny věkové ... (více)

Přijímáme platební karty.