Lanové centrum

Lanové centrum

Přijďte si vyzkoušet zcela nové, v r. 2022 otevřené, lanové centrum, které je součástí Adrenalin parku Jeseníky. Lanový svět plný překážek je určen dětem i dospělým, ke zdolání není třeba zvláštní fyzické síly.

Před vstupem na vybranou trasu Vás instruktor seznámí s pravidly a způsoby jištění. Vstup do lanového centra není věkově nijak omezen, pouze výškou účastníka, která musí být minimálně 120cm. Do 15 let věku je třeba doprovod zletilého.

Všechny překážky jsou umístěny mezi vzrostlými stromy, ve výšce cca 4 - 12 m nad zemí a ke zdolání Vám nabízíme 3 trasy:

  1. Nejméně obtížná modrá trasa v druhém patře Vám postaví do cesty překážky, přelezy a houpačky, které zvládnou často i děti kolem 7 let věku, kde si můžou s doprovodem dospělého vyzkoušet svoji odvahu a zručnost. Doba na zdolání dle pokynů - cca 20-40min.
  2. Ve třetím patře vybudovaná červená trasa, která je o něco náročnější, s obtížnějšími překážkami. Čas na zdolání červené trasy - cca 30-50min.
  3. Čtvrté patro - černá trasa, je pro nejotrlejší, ve výšce cca 12 metrů si vyzkoušíte můj morál a schopnost překonávat svůj strach. Vše ale naprosto bezpečně.
Ceník
Trasa Vstupné / os.

modrá + červená trasa

černá trasa

doprovod instruktora (nevynutitelný)

370,- Kč

+100,- Kč

300,- Kč

   

 

Fotografie
Adrenalin Park Jeseníky - Lanové centrum
Ke stažení

Přijímáme platební karty.